22.jpg

Kdo jsme a co děláme pro školy?

Projekt " Vaše Moderní Škola" jsme vytvořili ve spolupráci s ředitelkami mateřských škol, proto abychom dětem v České republice umožnili využívat moderní pomůcky, které jsou v našich končinách nedosažitelné, zatímco v zahraničí přispívají k výraznému zlepšení výukového prostředí.

Dle ředitelek nejsou mateřské školy sociální službou, nýbrž vzdělávacími institucemi, které mají děti socializovat a připravit je na budoucí život v moderním světě, který se výrazně liší od toho, ve kterém žili naši rodiče. Proto společně vybíráme zejména kolektivní hry a stavebnice z celého světa, které našim dětem umožní vzdělávat se moderní formou zábavných her, které jsou populární například ve Skandinávii, USA nebo Japonsku.

Kdo nám pomáhá s výběrem?

Výběr nového vybavení provádějí naše ambasadorky, které jsou výhradně učitelky a ředitelky mateřských škol, protože právě ony nejlépe vědí, co jejich děti v současné chvíli potřebují. Každoročně objíždíme mezinárodní veletrhy a také navštěvujeme zahraniční školy za účelem zjistit, co zde děti využívají a čím bychom se mohli inspirovat. Když objevíme v zahraničí něco nového, jsou to právě naše ambasadorky, které nám pomohou vyřešit otázku, zda budou nové pomůcky vhodné i pro naše děti.

Všechny hračky poskytované ambasadorům jsou certifikované a především bezpečně používané v zahraničí. Bezpečnost každé hračky je tedy samozřejmostí, proto se klade zvláštní důraz na to, zda děti správně chápou, jak s materiálem pracovat a kolik času mu věnují. Tyto aspekty jsou pro nás naprosto klíčové.

fialová.webp
Mateřská škola Puškinova

Je to nejoblíbenější stavebnice u nás ve školce. Děti z toho rády staví a kombinují s ostatními stavebnicemi.

4.jpg

Děti jak z mateřské školy, tak i z prvního stupně základní školy Práce s novou stavebnicí je jednoduchá, a návod srozumitelný tak, že vše zvládnou postavit i malé děti.

Mateřská škola Útvina

3.jpg

Mateřská škola Zeyerova

Super stavebnice, jsme s kolegyní moc spokojené. Je to perfektní hračka. Bytelná, pro školku úplně dělaná.

5.jpg

Jsme spokojeni, kluci to využívají. Zase je to něco nového. Takže je to strašně baví.

Mateřská škola Krhanice

S čím jsou ředitelky nejvíce spokojené?

studio-background-concept-abstract-empty-light-gradient-purple-studio-room-background-prod

Mega-Craft Racers X

Nejoblíbenější stavebnice roku 2023!

5.jpg

Mega-Craft Combinator

Kombinujte lego & magna stavebnici

green-gradient-abstract-background-empty-room-with-space-your-text-picture_1258-54432.jpg

Ani-Mag ZOO

Vdechněte nový život vaší stavebnici!

xxxxx.jpg
růžová.jpg

Mega-Craft Peoples

Magnetické figurky drží i vzhůru nohama!

obrázek figurek (magnet v každé botičce).png

Sensory Aqua Pro Pads

Nejlepší pomůcka pro speciální děti

fialová.webp

Mega-Soft Creator

Nejjednodušší stavební systém od 1 roku

BLOCK_KidsLifestyle3_3bb6061b-9307-49bc-a5bd-fcb99628e788.webp
4.jpg

Mega-Craft Transformer

Unikátní magnetická stavebnice z bukového dřeva

7.jpg

Mega-Craft DinoPark

Dřevění dinosauři s magnety!

87-6_ha7392016a04949c4949701357e9a772aw.jpg
abstract-luxury-soft-red-background-christmas-valentines-layout-design-studio-room-web-tem

Flexible HealthSeats

Zdravotní křesílka na zem