Kdo nám pomáhá s výběrem?

Selekci nového vybavení provádějí naše ambasadorky, které jsou výhradně učitelky a ředitelky mateřských škol, protože právě ony nejlépe vědí, co jejich děti v současné chvíli potřebují. Každoročně objíždíme mezinárodní veletrhy a také navštěvujeme zahraniční školy za účelem zjistit, co zde děti využívají a čím bychom se mohli inspirovat. Když objevíme v zahraničí něco nového, jsou to právě naši ambasadoři, kteří nám pomáhají s testováním a společně zjišťujeme, zda budou dané pomůcky vhodné i pro naše děti.

Všechny hračky poskytované ambasadorům jsou certifikované a především bezpečně používané v zahraničí. Bezpečnost každé hračky je tedy samozřejmostí, proto se klade zvláštní důraz na to, zda děti správně chápou, jak s materiálem pracovat, a kolik času mu věnují. Tyto aspekty jsou pro nás naprosto klíčové.

Naše nejnovější ambasadorky

643_1_auto_x2.jpg

PhDr. Helena Hainová

20220915_095650.jpg

Bc. Monika Šotkovská

59bd681a58a4d.jpeg

Bc. Iva Otipková

410972866_845033480752691_3960511499119155415_n.jpg

Bc. Zuzana Nováková

Zvažujete možnost stát se ambasadorkou?

Máme ještě několik volných míst a spolupracujících škol nikdy není málo, proto se nám neváhejte ozvat, rádi s vámi navážeme spolupráci. Účast je zdarma, jediná vaše investice bude čas, který je potřeba věnovat testování nových produktů přímo v praxi a poskytování zpětné vazby.

Reference z každého kraje v České republice